Za największymi sukcesami wydawnictwa stoją ludzie – pełni pasji i zaangażowania pracownicy, którzy swoimi pomysłami i determinacją rozwijają działalność Forum Media Polska.

Dział Marketingu i Sprzedaży

Wytypować jedną osobę do opowiedzenia czym zajmuje się nasz Dział Marketingu było by trudno. Poznajcie wyjątkowych ludzi z głową pełnych pomysłów i pasji, dla których znajdują miejsce w swoim życiu. Współtworzy go prawie 40 osób, wśród których znajdziesz: managerów zajmujących się planowaniem promocji, grafików, specjalistów od Social Media oraz pozycjonowania,
osoby od baz danych i tematów związanych z ustawą RODO.

Poznaj ich trochę bliżej :)


DZIAŁ TELEMARKETINGU


Rozważałeś pracę jako Doradca Klienta Biznesowego, ale masz obawy czy podołasz wyzwaniu? Posłuchaj jak o pracy w telemarketingu opowiada Mateusz i Przemek.


Mateusz Saja

Mateusz zwyciężył w Ogólnopolskim Konkursie Telemarketer Roku, który jest inicjatywą Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. W drodze do zwycięstwa Mateusz zmierzył się z reprezentantami znanych i dużych firm, m.in.: T-Moblie, PZU, Orange, Vivus, AXA, Bank Millenium, mBank, Bank PEKAO SA – Centrum Bankowości Bezpośredniej. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem osiągnięcia Mateusza, który niewątpliwie jest też sukcesem i potwierdzeniem doskonałej pracy zespołów sprzedażowych Forum Media Polska.

Przemek pracuje dla Forum Media Polska 8 lat. Obecnie zajmuje jedno z najwyższych stanowisk w Dziale Call Center. Przybliży Tobie działy sprzedażowe w naszej firmie.

Forum Media Polska to nie jedynie praca dla rynku polskiego. Chciałbyś podróżować i pracować? Arek opowiada o swoim sukcesie zawodowym, a Pamela dlaczego przyleciała aż z Meksyku do Polski.

Arek Widawski

Arek to idealny przykład osoby, która poprzez pomysłowość, zaangażowanie w powierzone projekty i życzliwość dotarł na szczyt kariery w Forum Media Polska i rozwija się dalej pracując dla Forum Media Group. Posłuchaj sam o jego karierze ;)

Pamela swoja przygodę z Forum rozpoczęła ponad rok temu. Pochodzi z Meksyku, ale to w Polsce znalazła miłość i pracę pełną możliwości. Pamela jest odpowiedzialna za produkty hiszpańskojęzyczne i kontakty z Ameryką Południową.

Co oferujemy każdemu pracownikowi?

Podziel się