Specjalista ds.
SEM

(SEM/01/2017)
ikona_jopm

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o. o. to spółka-córka międzynarodowego holdingu mediowego Forum Media Group, który dociera do ponad 20 mln czytelników w całej Europie. Jesteśmy liderem w dziedzinie wydawania czasopism branżowych i publikacji specjalistycznych oraz organizacji szkoleń i konferencji dla specjalistów.

Jeżeli:

  • Wiesz, jak skutecznie sprzedawać poprzez kampanie Google Adwords?
  • Lubisz pracę na jasno określonych celach?
  • Jesteś otwarty, a tworzenie tekstów reklamowych nie jest dla Ciebie problemem?
  • Zależy Ci na pracy w młodym i kreatywnym zespole?

Już dziś dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Specjalista ds. SEM

Zadania na stanowisku Specjalisty ds. SEM:

  • samodzielne, całościowe zarządzanie kampaniami AdWords/Doubleclick/GDN,
  • segmentacja grup odbiorców,
  • optymalizacja bieżących kampanii,
  • rozwijanie i optymalizacja kampanii remarketingowych,
  • poszukiwanie, testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności AdWords.

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu kampanii AdWords/Doubleclick/GDN
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi analitycznych np. Google Analitycs, Google Tag Management, Google Webmaster Tools, Search Console,
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel,
  • samodzielności, kreatywności, niebanalnych pomysłów

Mile widziana:

  • znajomość narzędzi wizualizacji danych (Tablau, Google Data Studio itp.)
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii na innych rynkach niż polskim.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników)
  • pracę na dużych budżetach i jasno określonych wskaźnikach efektywności,
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań,
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym  i kreatywnym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną.

Nie wysyłaj listu motywacyjnego, potrzebujemy tylko Twoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Spiesz się – rekrutacja trwa tylko do 31 stycznia.

Im szybciej prześlesz swoje CV, tym prędzej będziemy w stanie zaprosić Ciebie na rozmowę rekrutacyjną

Aplikuj wysyłając maila na adres kariera@forum-media.pl,
w temacie wpisując: SEM/01/2017

Podziel się